ПРОЛЕТ ЛЕТО

Серија на производи

Кожни ранци

Кожни ранци

Кожните ранци се изработени од автентична целозрнеста кожа и луда коњска кожа.Овие тешки чанти можат да потраат многу, а прекрасниот винтиџ изглед само се подобрува со текот на времето.Природните неправилности кои се наоѓаат исклучиво во автентичната кожа со полно зрно обезбедуваат уникатно различни модели - вашата чанта ќе биде индивидуална како и вие!

ИСТРАЖУВА
Кожни чанти со попречно тело

Кожни чанти со попречно тело

Никогаш не треба да забавите за да бидете сигурни дека ќе ја задржите чантата или гласникот на своето место.Тие се исто така одлични бидејќи издржливите ремени значат дека нема да се скршат при влечење и не можат лесно да се оттргнат од рамото.

ИСТРАЖУВА
Кожни дуфли

Кожни дуфли

Ова не се ваши просечни чанти - изработени од луда коњска кожа.Автентична кожа со цело зрно, груби патенти YKK и изобилство џебови се прецизно рачно изработени за да ја направат секоја чанта уникатно уметничко дело на кое можете да се потпрете.Меките, лесни кожни чанти се совршени за бескрајни авантури

ИСТРАЖУВА
Кожни чанти за гласник

Кожни чанти за гласник

Само автентичната кожа со цело зрно има уникатни природни неправилности кои создаваат прекрасен, единствен изглед по кој е позната оваа впечатлива кожа.Секоја чанта може да се пофали со цврсти патенти, прецизно шевове, преграда за лаптоп со поместена површина и многу џебови за да ја направат организацијата брза.

ИСТРАЖУВА
Кожни чанти за прашка

Кожни чанти за прашка

Истражувајте со стил со луди чанти од коњска кожа.Преполни со практични карактеристики, овие мали кеси на голема мера ги чуваат вашите работи безбедни.Овие унисекс чанти се изработени од автентична луда коњска кожа со цело зрно.

ИСТРАЖУВА

УРЕДУВАЊЕ НА ПАТУВАЊЕТО B&O

Нашиот најсовремен производствен капацитет е насочен кон обезбедување резултати со врвен квалитет за нарачки од повеќе од 60 парчиња.Нашата напредна технологија, заедно со нашата голема експертиза, ни овозможува да произведуваме висококвалитетни производи кои ги исполнуваат или надминуваат вашите очекувања.

Ние разбираме дека времето е од суштинско значење кога станува збор за производство на производи.Затоа даваме приоритет на брза и ефикасна испорака на големи нарачки, без компромиси со стандардите за квалитет.Нашиот тим работи деноноќно за да се осигура дека дури и големите нарачки се испорачуваат за кратко време, за да можете да бидете сигурни дека вашите производи ќе пристигнат навреме, секој пат.

ПРОЛЕТ ЛЕТО

Серија на производи